Po oświadczeniu, jakie w sprawie przychodni przy ulicy Dmowskiego 47, wydały w czasie konferencji, w dniu 8 listopada 2017 roku, władze miasta Piotrkowa Trybunalskiego, dyrekcja Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Tryb. (PZOZ), zdecydowała o przedstawieniu faktów, odnoszących się do niezbędnego remontu budynku przychodni. Właścicielem nieruchomości jest samorząd miasta. PZOZ od lat użycza część pomieszczeń na działalność leczniczą, bowiem wniosek o darowiznę części, zajmowanej przez Przychodnię nr 5, w celu przeprowadzenia remontu, z 11 lutego 2013 roku, nie został pozytywnie rozpatrzony przez władze miasta.
Po oświadczeniu, jakie w sprawie przychodni przy ulicy Dmowskiego 47, wydały w czasie konferencji, w dniu 8 listopada 2017 roku, władze miasta Piotrkowa Trybunalskiego, dyrekcja Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Tryb. (PZOZ), zdecydowała o przedstawieniu faktów, odnoszących się do niezbędnego remontu budynku przychodni. Właścicielem (zarządcą) nieruchomości jest samorząd miasta. PZOZ od lat użycza część pomieszczeń na działalność leczniczą, bowiem wniosek o darowiznę części, zajmowanej przez Przychodnię nr 5, w celu przeprowadzenia remontu, z 11 lutego 2013 roku, nie został rozpatrzony przez władze miasta.                   
Uwaga Pacjenci. Zmiany w piotrkowskich przychodniach
Ważna informacja dla pacjentów poradni ogólnej przy ulicy Dmowskiego 47 w Piotrkowie. Od 6 listopada lekarze - Leszek Józefacki i  Piotr Krześniak - przyjmują  pacjentów w Przychodni nr 4 przy ul. Armii Krajowej.

Dyrekcja Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że od dnia 6 listopada b.r. pacjenci zadeklarowani do lek. Leszka Józefackiego i lek. Piotra Krześniaka  będą przyjmowani w Przychodni Nr 4 przy ul. Armii Krajowej 11  codziennie  od poniedziałku do piątku w godzinach  8.00-18.00.
Dyrekcja Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w  Piotrkowie Trybunalskim informuje, że od 2 listopada b.r. Poradnia Lekarza POZ dla dorosłych i Poradnia Lekarza POZ dla dzieci  czynna będzie codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Przepraszamy za zmiany w funkcjonowaniu Przychodni.
Piotrków  Trybunalski dn. 23.10.2017 r.


POWIATOWY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ
W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
UL. ROOSEVELTA 3
97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI


ogłasza konkurs ofert na dzierżawę lokalu o powierzchni  102 m2
z przeznaczeniem na prowadzenie usług prosektoryjnych.